KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12177344
nr 1217 7344
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ryssland, Flicka med hund. Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 39x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:20:25
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr